Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1ER47WA02D
GRT0335C1ER47WA02D
GRT0335C1ER47WA02D Murata Electronics
GRT0335C1ER47WA02_01A-3157323.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.47 pF 25 VDC 0.05 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 42991 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT0335C1ER47WA02D GRT0335C1ER47WA02D Виробник : Murata Electronics GRT0335C1ER47WA02-01.pdf Description: CAP CER 0.47PF 25V C0G 0201