Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1ER56WA02J
GRT0335C1ER56WA02J
GRT0335C1ER56WA02J Murata Electronics
GRT0335C1ER56WA02_01A-3157655.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.56 pF 25 VDC 0.05 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
Написати відгук