Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1ER82BA02D
GRT0335C1ER82BA02D
GRT0335C1ER82BA02D Murata Electronics
GRT0335C1ER82BA02-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.82PF 25V C0G 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.82 pF 25 VDC 0.1 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT0335C1ER82BA02D GRT0335C1ER82BA02D Виробник : Murata Electronics GRT0335C1ER82BA02_01A-3157678.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.82 pF 25 VDC 0.1 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200