Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1ER82WA02D
GRT0335C1ER82WA02D
GRT0335C1ER82WA02D Murata Electronics
GRT0335C1ER82WA02_01A-3157406.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.82 pF 25 VDC 0.05 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 16095 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT0335C1ER82WA02D GRT0335C1ER82WA02D Виробник : Murata Electronics GRT0335C1ER82WA02-01.pdf Description: CAP CER 0.82PF 25V C0G 0201