Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1H130FA02J
GRT0335C1H130FA02J
GRT0335C1H130FA02J Murata Electronics
GRT0335C1H130FA02_01A-3157761.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 13 pF 50 VDC 1% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 42210 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук