Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1H151FA02D
GRT0335C1H151FA02D
GRT0335C1H151FA02D Murata Electronics
GRT0335C1H151FA02_01A-3157471.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150 pF 50 VDC 1% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 55136 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук