Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1H160GA02J
GRT0335C1H160GA02J
GRT0335C1H160GA02J Murata Electronics
GRT0335C1H160GA02-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 16PF 50V C0G 0201
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 16 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 16PF 50V C0G 0201, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 16 pF.