Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1H200FA02D
GRT0335C1H200FA02D
GRT0335C1H200FA02D Murata Electronics
GRT0335C1H200FA02-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 20PF 50V C0G 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 20PF 50V C0G 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT0335C1H200FA02D GRT0335C1H200FA02D Виробник : Murata Electronics GRT0335C1H200FA02_01A-3157788.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 20 pF 50 VDC 1% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200