Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1HR47WA02J
GRT0335C1HR47WA02J
GRT0335C1HR47WA02J Murata Electronics
GRT0335C1HR47WA02-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.47PF 50V C0G 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.47 pF 50 VDC 0.05 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT0335C1HR47WA02J GRT0335C1HR47WA02J Виробник : Murata Electronics GRT0335C1HR47WA02_01A-3157457.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.47 pF 50 VDC 0.05 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200