Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1HR56BA02D
GRT0335C1HR56BA02D
GRT0335C1HR56BA02D Murata Electronics
GRT0335C1HR56BA02_01A-3157635.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.56 pF 50 VDC 0.1 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
Написати відгук