Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1HR56WA02J
GRT0335C1HR56WA02J
GRT0335C1HR56WA02J Murata Electronics
GRT0335C1HR56WA02_01A-3158021.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.56 pF 50 VDC 0.05 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
Написати відгук