Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT033C70J104KE01D
GRT033C70J104KE01D
GRT033C70J104KE01D Murata Electronics
GRT033C70J104KE01_01A-3157557.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 6.3 VDC 10% 0201 X7S AEC-Q200
на замовлення 32374 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук