Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT033C71C104KE01D
GRT033C71C104KE01D
GRT033C71C104KE01D Murata Electronics
GRT033C71C104KE01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.1UF 16V X7S 0201
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 45000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 16V X7S 0201, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT033C71C104KE01D GRT033C71C104KE01D Виробник : Murata Electronics GRT033C71C104KE01_01A-3157639.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 16 VDC 10% 0201 X7S AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
GRT033C71C104KE01D GRT033C71C104KE01D Виробник : Murata Electronics GRT033C71C104KE01-01.pdf Description: CAP CER 0.1UF 16V X7S 0201
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X7S
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.1 µF