Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT033C80G683KE01J
GRT033C80G683KE01J
GRT033C80G683KE01J Murata Electronics
GRT033C80G683KE01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 68000PF 4V X6S 0201
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 0.068 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 68000PF 4V X6S 0201, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 0.068 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT033C80G683KE01J GRT033C80G683KE01J Виробник : Murata Electronics GRT033C80G683KE01_01A-3157994.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.068 uF 4 VDC 10% 0201 X6S AEC-Q200