Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT033C80J105ME13D
GRT033C80J105ME13D
GRT033C80J105ME13D Murata Electronics
GRT033C80J105ME13_01A-3157858.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1 uF 6.3 VDC 20% 0201 X6S AEC-Q200
на замовлення 29440 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук