Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT033C80J332KE01J
GRT033C80J332KE01J
GRT033C80J332KE01J Murata Electronics
GRT033C80J332KE01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 3300PF 6.3V X6S 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3300 pF 6.3 VDC 10% 0201 X6S AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT033C80J332KE01J GRT033C80J332KE01J Виробник : Murata Electronics GRT033C80J332KE01_01A-3158175.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3300 pF 6.3 VDC 10% 0201 X6S AEC-Q200