Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT033C81A105ME13D
GRT033C81A105ME13D
GRT033C81A105ME13D Murata Electronics
GRT033C81A105ME13-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1UF 10V X6S 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.015" (0.39mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 120000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 10V X6S 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.015" (0.39mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT033C81A105ME13D GRT033C81A105ME13D Виробник : Murata Electronics GRT033C81A105ME13-01.pdf Description: CAP CER 1UF 10V X6S 0201
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X6S
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
GRT033C81A105ME13D GRT033C81A105ME13D Виробник : Murata Electronics GRT033C81A105ME13_01A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1 uF 10 VDC 20% 0201 X6S AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 28
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 10V; X6S; ±20%; SMD; 0201; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 10V
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Manufacturer series: GRT
Operating temperature: -55...105°C
Dielectric: X6S
Roll diameter max.: 180mm