Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT033D70G105ME13J
GRT033D70G105ME13J
GRT033D70G105ME13J Murata Electronics
GRT033D70G105ME13_01A-3157877.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1 uF 4 VDC 20% 0201 X7T AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук