Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT033R61E103KE01D
GRT033R61E103KE01D
GRT033R61E103KE01D Murata Electronics
GRT033R61E103KE01_01A-3157563.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 25 VDC 10% 0201 X5R AEC-Q200
на замовлення 28033 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук