Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT033R61E472KE01D
GRT033R61E472KE01D
GRT033R61E472KE01D Murata Electronics
GRT033R61E472KE01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4700 pF 25 VDC 10% 0201 X5R AEC-Q200
на замовлення 28390 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 25V X5R 0201, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT033R61E472KE01D GRT033R61E472KE01D Виробник : Murata Electronics GRT033R61E472KE01-01.pdf Description: CAP CER 4700PF 25V X5R 0201
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 4700 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 4700 pF