Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT033R6YA104KE01D
GRT033R6YA104KE01D
GRT033R6YA104KE01D Murata Electronics
GRT033R6YA104KE01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.1UF 35V X5R 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 35V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 2364 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 35V X5R 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 35V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT033R6YA104KE01D GRT033R6YA104KE01D Виробник : Murata Electronics GRT033R6YA104KE01_01A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 35 VDC 10% 0201 X5R AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
GRT033R6YA104KE01D GRT033R6YA104KE01D Виробник : Murata Electronics GRT033R6YA104KE01-01.pdf Description: CAP CER 0.1UF 35V X5R 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 35V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF