Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT153R60J225ME13D
GRT153R60J225ME13D
GRT153R60J225ME13D Murata Electronics
GRT153R60J225ME13_01A-3157882.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2 uF 6.3 VDC 20% 0402 X5R AEC-Q200
на замовлення 15676 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук