Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT1555C1E150JA02J
GRT1555C1E150JA02J
GRT1555C1E150JA02J Murata Electronics
GRT1555C1E150JA02-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 15PF 25V C0G 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 15 pF 25 VDC 5% 0402 C0G (NP0) AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT1555C1E150JA02J GRT1555C1E150JA02J Виробник : Murata Electronics GRT1555C1E150JA02_01A-3157643.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 15 pF 25 VDC 5% 0402 C0G (NP0) AEC-Q200