Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT1555C1E330JA02D
GRT1555C1E330JA02D
GRT1555C1E330JA02D Murata Electronics
GRT1555C1E330JA02_01A-3157751.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 33 pF 25 VDC 5% 0402 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 49643 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук