Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT1555C1E471JA02D
GRT1555C1E471JA02D
GRT1555C1E471JA02D Murata Electronics
GRT1555C1E471JA02-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 470PF 25V C0G/NP0 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 25V C0G/NP0 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT1555C1E471JA02D GRT1555C1E471JA02D Виробник : Murata Electronics GRT1555C1E471JA02-01.pdf Description: CAP CER 470PF 25V C0G/NP0 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 25V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF