Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT1555C1H100JA02D
GRT1555C1H100JA02D
GRT1555C1H100JA02D Murata Electronics
GRT1555C1H100JA02_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 pF 50 VDC 5% 0402 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 5482 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT1555C1H100JA02D GRT1555C1H100JA02D Виробник : Murata Electronics GRT1555C1H100JA02-01.pdf Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45