Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT1555C1H161FA02D
GRT1555C1H161FA02D
GRT1555C1H161FA02D Murata Electronics
GRT1555C1H161FA02-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 160PF 50V C0G/NP0 0402
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 160 pF
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 160PF 50V C0G/NP0 0402, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 160 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT1555C1H161FA02D GRT1555C1H161FA02D Виробник : Murata Electronics GRT1555C1H161FA02-01.pdf Description: CAP CER 160PF 50V C0G/NP0 0402
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 160 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
GRT1555C1H161FA02D GRT1555C1H161FA02D Виробник : Murata Electronics GRT1555C1H161FA02_01A-3157931.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 160 pF 50 VDC 1% 0402 C0G (NP0) AEC-Q200