Продукція > MURATA > GRT1555C1H161FA02J
GRT1555C1H161FA02J
GRT1555C1H161FA02J MURATA
Виробник: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 160pF; 50V; C0G (NP0); ±1%; SMD; 0402
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Capacitance: 0.16nF
Kind of capacitor: MLCC
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 330mm
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: GRT
Dielectric: C0G (NP0)
Operating voltage: 50V
Type of capacitor: ceramic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 160pF; 50V; C0G (NP0); ±1%; SMD; 0402, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Capacitance: 0.16nF, Kind of capacitor: MLCC, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 330mm, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: GRT, Dielectric: C0G (NP0), Operating voltage: 50V, Type of capacitor: ceramic.