Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT1555C1H180JA02J
GRT1555C1H180JA02J
GRT1555C1H180JA02J Murata Electronics
GRT1555C1H180JA02_01A-3157864.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 18 pF 50 VDC 5% 0402 C0G (NP0) AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук