GS06E-11P1J
GS06E-11P1J MEAN WELL USA Inc.
GS06E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 7.5V 6W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.60" L x 1.26" W x 1.67" H (66.0mm x 32.0mm x 42.5mm)
Voltage - Output: 7.5V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE, GS
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 800mA
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 7.5V 6W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.60" L x 1.26" W x 1.67" H (66.0mm x 32.0mm x 42.5mm), Voltage - Output: 7.5V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, GS, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 800mA, Input Connector: CEE 7/16, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 6 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS06E-11P1J GS06E-11P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. gs06e-spec.pdfpdfjs.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 7.5V 0.8A 6W Carton
на замовлення 17 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
GS06E-11P1J GS06E-11P1J Виробник : MEAN WELL GS06E-spec.pdf AC/DC, 6W, Вход: 90-264VAC, Выход: 7.5В/0.8А, корпус 32х66х42.5мм, 0...50 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
товару немає в наявності
GS06E-11P1J GS06E-11P1J Виробник : MEAN WELL GS06E-spec.pdf AC/DC, 6W, Вход: 90-264VAC, Выход: 7.5В/0.8А, корпус 32х66х42.5мм, 0...50 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
GS06E-11P1J GS06E-11P1J Виробник : MEAN WELL GS06E_SPEC-1291656.pdf Wall Mount AC Adapters 6W 7.5V 0.8A 2 pole EURO plug