GS120A15-R7B
GS120A15-R7B Mean-Well USA, Inc.
8gs120-spec.pdfpdfjs.actiondownload.actiondownload.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Plug-In Adapter Single-OUT 15V 7A 105W
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук