GS12E05-P1I MEAN WELL
GS12E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 12W, Вход: 90-264VAC, Выход: 5V/2A, корпус 65х47х26.5 мм, 0...+40 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 12W, Вход: 90-264VAC, Выход: 5V/2A, корпус 65х47х26.5 мм, 0...+40 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції GS12E05-P1I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS12E05-P1I Виробник : MEAN WELL GS12E-spec.pdf AC/DC, 12W, Вход: 90-264VAC, Выход: 5V/2A, корпус 65х47х26.5 мм, 0...+40 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GS12E05-P1I Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER EU
Packaging: Box
GS12E05-P1I GS12E05-P1I Виробник : MEAN WELL Wall Mount AC Adapters 10W 5V 2.0A 2 pole EURO plug