GS12E15-P1I
Код товару: 114287
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC адаптери
Написати відгук
Інші пропозиції GS12E15-P1I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS12E15-P1I Виробник : MEAN WELL GS12E-spec.pdf AC/DC, 12W, Вход: 90-264VAC, Выход: 15V/0.8A, корпус 65х47х26,5 мм, 0...+40 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
товару немає в наявності
GS12E15-P1I Виробник : MEAN WELL GS12E-spec.pdf AC/DC, 12W, Вход: 90-264VAC, Выход: 15V/0.8A, корпус 65х47х26,5 мм, 0...+40 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт