GS12E18-P1I MEAN WELL
GS12E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 12W, Вход: 90-264VAC, Выход: 18V/0.67A, корпус 65х47х26,5 мм, 0...+50 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
Написати відгук
Інші пропозиції GS12E18-P1I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS12E18-P1I Виробник : MEAN WELL GS12E-spec.pdf AC/DC, 12W, Вход: 90-264VAC, Выход: 18V/0.67A, корпус 65х47х26,5 мм, 0...+50 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт