GS15A-2P1J
GS15A-2P1J MEAN WELL
GS15A-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 9VDC; 1.66A; Out: 5,5/2,1; 15W; 90÷264VAC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: desktop; mains
Output voltage: 9V DC
Maximum output current: 1.66A
Power: 15W
Kind of output connector: 5,5/2,1
Body dimensions: 100x58.5x32.8mm
Supply voltage: 90...264V AC; 135...370V DC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Length of output cable: 1.2m
Efficiency: 80%
Connector variant: straight
Polarisation: positive inner pin
Operating temperature: 0...50°C
Operating modes: constant voltage
Kind of input connector: IEC C14
Kit contents: without power cable
на замовлення 46 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 9VDC; 1.66A; Out: 5,5/2,1; 15W; 90÷264VAC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: desktop; mains, Output voltage: 9V DC, Maximum output current: 1.66A, Power: 15W, Kind of output connector: 5,5/2,1, Body dimensions: 100x58.5x32.8mm, Supply voltage: 90...264V AC; 135...370V DC, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Length of output cable: 1.2m, Efficiency: 80%, Connector variant: straight, Polarisation: positive inner pin, Operating temperature: 0...50°C, Operating modes: constant voltage, Kind of input connector: IEC C14, Kit contents: without power cable.
Інші пропозиції GS15A-2P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS15A-2P1J GS15A-2P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GS15A-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 15W
на замовлення 69 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
GS15A-2P1J GS15A-2P1J Виробник : MEAN WELL GS15A-spec.pdf Desktop AC Adapters 15W 9V 1.66A