GS15A-3P1J
GS15A-SPEC.PDF
Код товару: 115049
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції GS15A-3P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS15A-3P1J GS15A-3P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GS15A-SPEC.PDF Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 15W
на замовлення 332 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
GS15A-3P1J GS15A-3P1J Виробник : MEAN WELL GS15A-SPEC.PDF Desktop AC Adapters 15W 12V 1.25A
на замовлення 11 шт:
GS15A-3P1J Виробник : MEAN WELL GS15A-spec.pdf AC/DC, Вход: 90-264VAC, Выход: 12В/1.25А, изоляция 3000VAC, корпус 100х58,5х32,8мм, 0...50 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
товару немає в наявності
GS15A-3P1J Виробник : MEAN WELL GS15A-spec.pdf AC/DC, Вход: 90-264VAC, Выход: 12В/1.25А, изоляция 3000VAC, корпус 100х58,5х32,8мм, 0...50 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
GS15A-3P1J GS15A-3P1J Виробник : Mean Well GS15A-Meanwell.pdf AC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 12, Розм = 100 x 58,5 x 32,8 мм, Uвх (AC), В = 90...264, Uвх (DC), В = 135...270, ККД, % = 85, Р, Вт = 15, Тексп, °C = 0...+50, Iвих1, А = 1,25, Uізол., В = 3 000, Uвих, % = 3, Рів. пульс., мВ = 80,... Гр