GS15A-4P1J
GS15A-4P1J MEAN WELL USA Inc.
GS15A-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 15W
на замовлення 58 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції GS15A-4P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS15A-4P1J GS15A-4P1J Виробник : MEAN WELL GS15A-SPEC.PDF Desktop AC Adapters 15W 15V 1.0A