GS15A-6P1J
GS15A-6P1J MEAN WELL USA Inc.
GS15A-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 15W
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт.
Інші пропозиції GS15A-6P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS15A-6P1J GS15A-6P1J Виробник : MEAN WELL GS15A-spec.pdf Desktop AC Adapters 15W 24V 0.62A