GS15B-4P1J
GS15B-4P1J MEAN WELL
GS15B-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 15VDC; 1A; Out: 5,5/2,1; 15W; 90÷264VAC
Connector variant: straight
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP
Operating modes: constant voltage
Kind of power supply: desktop; mains
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Kind of input connector: IEC C8
Polarisation: positive inner pin
Type of power supply: switching
Kit contents: without power cable
Operating temperature: 0...50°C
Body dimensions: 100x58.5x32.8mm
Maximum output current: 1A
Length of output cable: 1.2m
Output voltage: 15V DC
Power: 15W
Efficiency: 85%
Supply voltage: 90...264V AC; 135...370V DC
Kind of output connector: 5,5/2,1
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 15VDC; 1A; Out: 5,5/2,1; 15W; 90÷264VAC, Connector variant: straight, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP, Operating modes: constant voltage, Kind of power supply: desktop; mains, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Kind of input connector: IEC C8, Polarisation: positive inner pin, Type of power supply: switching, Kit contents: without power cable, Operating temperature: 0...50°C, Body dimensions: 100x58.5x32.8mm, Maximum output current: 1A, Length of output cable: 1.2m, Output voltage: 15V DC, Power: 15W, Efficiency: 85%, Supply voltage: 90...264V AC; 135...370V DC, Kind of output connector: 5,5/2,1.
Інші пропозиції GS15B-4P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS15B-4P1J GS15B-4P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GS15B-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 15W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.94" L x 2.30" W x 1.29" H (100.0mm x 58.5mm x 32.8mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Power (Watts): 15 W
товару немає в наявності
GS15B-4P1J GS15B-4P1J Виробник : MEAN WELL GS15B-spec.pdf Desktop AC Adapters 15W 15V 1.0A