GS15B-5P1J
GS15B-5P1J MEAN WELL
GS15B-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 18VDC; 0.83A; Out: 5,5/2,1; 15W; 90÷264VAC
Operating temperature: 0...50°C
Kind of power supply: desktop; mains
Kit contents: without power cable
Kind of input connector: IEC C8
Polarisation: positive inner pin
Connector variant: straight
Type of power supply: switching
Body dimensions: 100x58.5x32.8mm
Power: 15W
Maximum output current: 0.83A
Length of output cable: 1.8m
Output voltage: 18V DC
Efficiency: 85%
Supply voltage: 90...264V AC; 135...370V DC
Kind of output connector: 5,5/2,1
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Operating modes: constant voltage
на замовлення 48 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 18VDC; 0.83A; Out: 5,5/2,1; 15W; 90÷264VAC, Operating temperature: 0...50°C, Kind of power supply: desktop; mains, Kit contents: without power cable, Kind of input connector: IEC C8, Polarisation: positive inner pin, Connector variant: straight, Type of power supply: switching, Body dimensions: 100x58.5x32.8mm, Power: 15W, Maximum output current: 0.83A, Length of output cable: 1.8m, Output voltage: 18V DC, Efficiency: 85%, Supply voltage: 90...264V AC; 135...370V DC, Kind of output connector: 5,5/2,1, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Operating modes: constant voltage.
Інші пропозиції GS15B-5P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS15B-5P1J GS15B-5P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GS15B-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 15W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.94" L x 2.30" W x 1.29" H (100.0mm x 58.5mm x 32.8mm)
Voltage - Output: 18V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 830mA
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Power (Watts): 15 W
товару немає в наявності
GS15B-5P1J GS15B-5P1J Виробник : MEAN WELL GS15B-spec.pdf Desktop AC Adapters 15W 18V 0.83A