GS15B-6P1J MEAN WELL
gs15b-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, Вход: 90-264VAC, Выход: 24В/0.62А, изоляция 3000VAC, корпус 100х58,5х32,8мм, 0...50 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 15W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.94" L x 2.30" W x 1.29" H (100.0mm x 58.5mm x 32.8mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 70.9" (1.80m), Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cULus, GS, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 625mA, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Power (Watts): 15 W.
Інші пропозиції GS15B-6P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS15B-6P1J Виробник : MEAN WELL gs15b-spec.pdf AC/DC, Вход: 90-264VAC, Выход: 24В/0.62А, изоляция 3000VAC, корпус 100х58,5х32,8мм, 0...50 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
GS15B-6P1J GS15B-6P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GS15B-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 15W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.94" L x 2.30" W x 1.29" H (100.0mm x 58.5mm x 32.8mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 625mA
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Power (Watts): 15 W
GS15B-6P1J GS15B-6P1J Виробник : MEAN WELL GS15B-spec.pdf Desktop AC Adapters 15W 24V 0.62A