GS15E-11P1J
GS15E-11P1J Mean-Well USA, Inc.
gs15e-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Plug-In Adapter Single-OUT 7.5V 1.6A 12W Carton
на замовлення 240 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 12W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.80" L x 1.34" W x 1.97" H (71.0mm x 34.0mm x 50.0mm), Voltage - Output: 7.5V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, GS, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.6A, Input Connector: CEE 7/16, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Power (Watts): 12 W.
Інші пропозиції GS15E-11P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS15E-11P1J GS15E-11P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GS15E-spec.pdf Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 12W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.80" L x 1.34" W x 1.97" H (71.0mm x 34.0mm x 50.0mm)
Voltage - Output: 7.5V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE, GS
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.6A
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Power (Watts): 12 W
товару немає в наявності
GS15E-11P1J GS15E-11P1J Виробник : MEAN WELL GS15E_SPEC-1290932.pdf Wall Mount AC Adapters 12W 7.5V 1.6A 2 pole EURO plug