GS15E-2P1J
GS15E-2P1J Mean-Well USA, Inc.
gs15e-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Plug-In Adapter Single-OUT 9V 1.66A 15W Carton
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.80" L x 1.34" W x 1.97" H (71.0mm x 34.0mm x 50.0mm), Voltage - Output: 9V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, GS, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.66A, Input Connector: CEE 7/16, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Power (Watts): 15 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS15E-2P1J
+1
GS15E-2P1J
Код товару: 59463
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : MeanWell u6876988ht67r7.pdf Блоки та елементи живлення > AC / DC адаптери
Опис: З вбудованою мережевою вилкою (настінний)
Uвх.: 90...264 VAC
Uвих., V: 9 V
Iвих., A: 1,66 A
Потужність, W: 15 W
Роз'єм : 2.1x5.5 mm
товару немає в наявності
Кількість Ціна
GS15E-2P1J GS15E-2P1J Виробник : MEAN WELL GS15E-spec.pdf AC/DC, Вход: 90-264VAC, Выход: 9В/1.66А, изоляция 3000VAC, корпус 34х71х50мм, 0...50 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GS15E-2P1J GS15E-2P1J Виробник : MEAN WELL GS15E-spec.pdf AC/DC, Вход: 90-264VAC, Выход: 9В/1.66А, изоляция 3000VAC, корпус 34х71х50мм, 0...50 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
GS15E-2P1J GS15E-2P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GS15E-spec.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.80" L x 1.34" W x 1.97" H (71.0mm x 34.0mm x 50.0mm)
Voltage - Output: 9V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.66A
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Power (Watts): 15 W
GS15E-2P1J GS15E-2P1J Виробник : MEAN WELL GS15E_SPEC-1290932.pdf Wall Mount AC Adapters 15W 9V 1.66A 2 pole EURO plug