GS15E-3P1J
GS15E-3P1J MeanWell
GS15E-spec.pdf
Код товару: 25129
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Опис: З вбудованою мережевою вилкою (настінний)
Uвх.: 90...264 VAC
Uвих., V: 12 V
Iвих., A: 1,25 A
Потужність, W: 15 W
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Ціна
GS15E-3P1J GS15E-3P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. gs15e-spec.pdfpdfjs.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 12V 1.25A 15W Carton
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
на замовлення 1 шт:
GS15E-3P1J GS15E-3P1J Виробник : MEAN WELL GS15E-spec.pdf AC/DC, 15W, Вход: 90-264VAC/135-370VDC, Выход: 12В/1.25А, корпус 34х71х50мм, 0...+50 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GS15E-3P1J GS15E-3P1J Виробник : MEAN WELL GS15E-spec.pdf AC/DC, 15W, Вход: 90-264VAC/135-370VDC, Выход: 12В/1.25А, корпус 34х71х50мм, 0...+50 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
GS15E-3P1J GS15E-3P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GS15E-spec.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.80" L x 1.34" W x 1.97" H (71.0mm x 34.0mm x 50.0mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.25A
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 15 W
GS15E-3P1J GS15E-3P1J Виробник : MEAN WELL GS15E_SPEC-1290932.pdf Wall Mount AC Adapters 15W 12V 1.25A 2 pole EURO plug