GS15E-8P1J Mean-Well USA, Inc.
GS15E-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Plug-In Adapter Single-OUT 48V 0.31A 15W Carton
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 15W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.80" L x 1.34" W x 1.97" H (71.0mm x 34.0mm x 50.0mm), Voltage - Output: 48V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 70.9" (1.80m), Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, GS, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 310mA, Input Connector: CEE 7/16, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Power (Watts): 15 W.
Інші пропозиції GS15E-8P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS15E-8P1J GS15E-8P1J Виробник : MEAN WELL GS15E-spec.pdf AC/DC, Вход: 90-264VAC, Выход: 48В/0.31А, изоляция 3000VAC, корпус 34х71х50мм, 0...50 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
товару немає в наявності
GS15E-8P1J GS15E-8P1J Виробник : MEAN WELL GS15E-spec.pdf AC/DC, Вход: 90-264VAC, Выход: 48В/0.31А, изоляция 3000VAC, корпус 34х71х50мм, 0...50 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
GS15E-8P1J GS15E-8P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GS15E-spec.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 15W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.80" L x 1.34" W x 1.97" H (71.0mm x 34.0mm x 50.0mm)
Voltage - Output: 48V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 310mA
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Power (Watts): 15 W
GS15E-8P1J GS15E-8P1J Виробник : MEAN WELL GS15E_SPEC-1290932.pdf Wall Mount AC Adapters 15W 48V 0.31A 2 pole EURO plug