GS15U-2P1J
GS15U-2P1J MEAN WELL USA Inc.
GS15U-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wall Mount AC Adapters 15W 9V 1.66A 2 pole USA plug.
Інші пропозиції GS15U-2P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS15U-2P1J GS15U-2P1J Виробник : MEAN WELL productPdf.aspx?i=548&pdf=R1MxNVgtOC1SUFQuUERG&a=2 Wall Mount AC Adapters 15W 9V 1.66A 2 pole USA plug