GS15U-3P1J
GS15U-3P1J MEAN WELL USA Inc.
GS15U-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
на замовлення 86 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wall Mount AC Adapters 15W 12V 1.25A 2 pole USA plug.
Інші пропозиції GS15U-3P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS15U-3P1J GS15U-3P1J Виробник : MEAN WELL GS15U-SPEC.PDF Wall Mount AC Adapters 15W 12V 1.25A 2 pole USA plug