Продукція > MEAN WELL > GS160A12-R7B
GS160A12-R7B MEAN WELL
GS160-SPEC.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 160W, Вход: 85-264VAC/120-370 VDC, Выход: 12V/11.5A, 175*72*35 mm, -30...+70 C Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 160W, Вход: 85-264VAC/120-370 VDC, Выход: 12V/11.5A, 175*72*35 mm, -30...+70 C Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції GS160A12-R7B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS160A12-R7B Виробник : MEAN WELL GS160-SPEC.pdf AC/DC, 160W, Вход: 85-264VAC/120-370 VDC, Выход: 12V/11.5A, 175*72*35 mm, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт