GS18A05-P1J
GS18A05-P1J MEAN WELL
GS18A-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 18W, Вход: 90-264VAC, Выход: 5.0V/3A, 0...+40 C Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 18W, Вход: 90-264VAC, Выход: 5.0V/3A, 0...+40 C Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції GS18A05-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS18A05-P1J GS18A05-P1J Виробник : MEAN WELL GS18A-spec.pdf AC/DC, 18W, Вход: 90-264VAC, Выход: 5.0V/3A, 0...+40 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GS18A05-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 3POLE
Packaging: Box
GS18A05-P1J GS18A05-P1J Виробник : MEAN WELL Desktop AC Adapters 15W 5V 3.0A