GS18E09-P1J
GS18E09-P1J MEAN WELL
gs18e-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 18W, Вход: 90-264VAC, Выход: 9V/2A, 0...+40 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 25W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm), Voltage - Output: 9V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 48.4" (1.23m), Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB, CE, GS, TUV, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level V, Current - Output (Max): 2.77A, Input Connector: KSC 8305, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 300mW (Max), Power (Watts): 25 W, Standard Number: 60950-1.
Інші пропозиції GS18E09-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS18E09-P1J GS18E09-P1J Виробник : MEAN WELL gs18e-spec.pdf AC/DC, 18W, Вход: 90-264VAC, Выход: 9V/2A, 0...+40 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GS18E09-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GS18E-spec.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 25W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Voltage - Output: 9V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 48.4" (1.23m)
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB, CE, GS, TUV
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 2.77A
Input Connector: KSC 8305
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 300mW (Max)
Power (Watts): 25 W
Standard Number: 60950-1
GS18E09-P1J GS18E09-P1J Виробник : MEAN WELL GS18E-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 18W 9V 2.0A 2 pole EURO plug